Çibuk travel

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  • Adresa: Prilepski Braniteli 59 (Marksova)
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7902 км

  • Telefon 2: 078 222292
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a62f324207d997c99241d3c7c35d890c.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

+389 78/22 22 92

Telefonat më lart dedikohen për Maqedoni

+42 0 77 675 21 31 (Republika e Çekisë)

e-mail: zcibuk@gmail.com; cibuk@inbox.com

Çibuk travel është kompani e cila është formuar në vitin 1999.
Nga vetë fillimi dhe deri sot punojmë sipas dëshirës dhe interesit të juve Qytetarëve.
Me punë të sinqertë dhe ndershme arrihet progres dhe sukses i madh, ne atë sukses e kemi ndërtuar duke falëmnderuar insistimin tuaj gjatë gjitha kohrave të mira dhe të kqija, mirëpo edhe duke ju falëmderuar edhe juve qytetarëve të cilët na keni dhuruar besimim tuaj.

Çibuk travel sot disponon me 6 automjete dhe atë:

• Automjet me 7 ulëse (6+1)
• Automjet me 8 ulëse (7+1)
• Automjet me 9 ulëse (8+1)
• Automjet me 19 ulëse (18+1)
• Automjet me 26 ulëse (25+1)
• Automjet me 29 ulëse (28+1)
• Automjet me 51 ulëse (50+1)

Linja jonë e rregullt Prilep – Pragë – Prilep është argument për plotësimin e standardeve tona europiane si tek personeli ashtu edhe të automjeteve.

Automjetet tona disponojnë me të gjitha pajisjet luksoze të nevojshme për udhëtim në dhe jashtë Maqedonisë.

Përkrah lijës së rregullt, Çibuk travel organizon edhe turnea tjera transportuese sipas së klientëve tanë të çmuar.

Në turnet private transportuese keni liri të plotë në organizimin e erskurzionit tuja të paramenduar: nga vetë nisja, pauzat rrugore dhe deri në kthimin prapa.
Çibuk travel është agjencion i cili posedon të gjitha licencat e nevojshme për transport në shtet dhe jasht shtetit.

Si në shtetet europiane ashtu edhe jasht tyre.
Përkrah linjës së rregullt që kemi për Pragë çdo të Mërkure me nisje nga Prilepi. Në këtë destinacion mund të rezervoni bileta dhe udhëtarë të cilët që gjenden në mes linjës mes Prilepit, Shkupit e deri në Kumanovë.

Përveç linjës për Pragë organizojmë edhe transport apo udhvtim sipas zgjedhjes të klientëve tanë ; psh. : (Panaire, Erskurzione, Shëtitje një ditore për festa apo ngjarje tjera, etj.)
Në varshmëri nga numri i udhëtarëve përcaktohet se me çfarë automjeti do të udhëtohet.

Automjetet më të vogla të cilat janë me 7 ulëse mund të merren me qira me apo pa shofer nga agjencioni.

ÇDO TË MËRKURE NISJA NË ORËN 05:00 NË MËNGJES. KTHIMI ÇDO TË ENJËTE NË ORA 18:00.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj