Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Christian denominations churches in Skopje

Christian Adventist Church (Hristijanska Adventisticka crkva)


 • Address : Petar Pop Arsov 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evangelic Church in Republic of Macedonia (Evangelska crkva vo Republika Makedonija)


 • Address : Franklin Ruzvelt 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri - Sat from 09:00 to 16:00 • Thu from 18:30 to 20:00 • Sun from 10:30 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evangelical - Methodist Church/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Трошоците на живот во јули во однос на јуни годинава во државава се зголемени за 1,9 проценти, а цените на мало за 2,5 проценти. Споредено со јули лани, ...
сите 141 | | | веќе видена

Фиксниот курс на денарот дава стабилност на граѓаните, фирмите и компаниите во отплатата на нивните кредити врзани за еврото, а исто така влијае да се избегнат ...
сите 53 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel