Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Охрид
 • Тетово
 • Струмица
 • Битола
 • Гостивар
 • Штип
 • Куманово
 • Прилеп
 • Струга
 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Чистење и миење - сервиси и услуги - фирми
 • Чистење и перење теписи и килими
 • Станбени и деловни објекти - управување и оддржување
 • Водоинсталатери и водоводџии - фирми
 • Чистење - машини и опрема
 • Хемиско Чистење - Сервиси
 • Автомобилски Пералници
 • Молерофарбарски Услуги
 • Климатизација - Услуги И Сервис
 • Парно Греење - Фирми
 • Работа На Непристапен Терен (Работа На Висина)
 • Лифтови И Ескалатори - Сервисирање
 • Хигиена - Средства
 • Електроинсталации
 • Детергенти - Трговија
 • Агенции За Обезбедување На Лица И Имоти
 • Електросервиси
 • Градежништво - Завршни Работи
 • Оџаци - Производство, Изведување, Поправки И Одржување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Чистење и миење - сервиси и услуги - фирми


Х&З Компани


 • Адреса: Мара Угринова 44
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈9142 км

Чистење на теписи, кујнски мебел и возила, хемиско чистење на теписи, мебел и автомобили

Про клин-перење теписи


 • Адреса: ул.21 бр.10, с.Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9149 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 14:30

Делфин


 • Адреса: Борис Сарафов 42-1/2 (4-ти Јули)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9151 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

ДБ Флукс


 • Адреса: Пелистерска 1-2/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Амел МДГК


 • Адреса: бул.Илинден 186
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9154 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

Прима-Вера 8-Чадик


 • Адреса: Петар Манџуков 48-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Нино


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 53-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км

Деј Кеар


 • Адреса: Црвена Вода 7/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Сфера Концепт


 • Адреса: Христо Смирненски 37, лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км

Спидер Груп


 • Адреса: Владимир Полежиновски 14-1/1 (Иван Милутиновиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км

Фкср Алди


 • Адреса: Славеј Планина 83
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:30

Најквалитетна услуга во сферата на перење теписи.

Мапа

Стопанска Банка- Битола реагира на вчерашното обраќање на претседателот на УО на АД Макпетрол, Андреа Јосифовски во врска со обидот за нелегално преземање на ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи