Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Chinese restaurants
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Chinese restaurants

Shin hai (Star Ocea) (Sin hai-Zvezden Okean)


 • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4 kat 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tripod King


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sushico


 • Address : Aminta III (Leninova) 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

More mania sushi


 • Address : bul.VMRO (Marks i Engels) 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin Hai (Star Ocean) (Sin hai-Zvezden Okean)


 • Address : Lermontova 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peking garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shin Hai (Star Ocean) (Sin hai-Zvezden Okean)


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tao juan


 • Address : Metodija Andonov Chento (Anton Popov) 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Ќе останат ли скопјани со ладни радијатори? На само неколку дена пред стартот на грејната сезона, од БЕГ велат дека ниту имаат можност, ниту законска обврска ...
сите 324 | | | веќе видена

Партнер на државата, стручен консултант на членките и советник на крајниот потрошувач, ова ќе биде клучната мисија на националната асоцијација на тур-оператори ...
сите 26 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel