Чигра


  • Адреса: Аминта III 74-а (Ленинова)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: Дебар маало

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 14:00Мапа

Се реализира втора инвестициска фаза во „Костал“, а отворени ќе бидат 750 нови работни места. Германската компанија за производство на компоненти за ...
сите 51 | | | веќе видена

Од 1 јули, кога започна реализацијата на мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ, апликацијата МојДДВ преку google play store i Apple store ја презеле над ...
сите 77 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи