Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Prilep
 • Stip
 • Strumicë
 • Mavrovë
 • Manastir
 • Kërçovë
 • Veles
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hidraulikë - firma
 • Hidraulikë - individë
 • Ngrohje qëndrore - firma
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Ngrohje - aparate dhe pajisje
 • Ujësjellës - Pajisje Dhe Materiale
 • Elektrikë
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Moleraj - Shërbime
 • Ngrohje Solare
 • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
 • Sanitari
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Ngrohje Qëndrore - Individë
 • Sisteme Solare Dhe Kolektorë
 • Elektriçistë - Individë
 • Naftë - Ngrohje Me Naftë
 • Bravëpunues - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çezma - riparim

Beko Term


 • Adresa: F.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kamberi


 • Adresa: f.Malla Reçica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈1636 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Mitko


 • Adresa: F.Siriçinë
 • Vendi: Tetovë

Nasa-Term


 • Adresa: Ilindeni 123
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈1636 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:30 • D nga 10:00 deri më 15:00

Nasa-Term merret me importimin dhe furnizimin e pajisjeve, stabilimenteve si dhe pompave për kompletimin e sistemit të nxemjes qëndrore, të ujësjellësit dhe ujëpërcjellësit.

Akvaseiv


 • Adresa: Cërvena Voda 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈1667 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aquasave është kompani me pronësi private e cila ofron konsultime dhe shërbime të specializuara kontraktuese në sferën e kontrollit të humbjes së ujit për të gjitha ndërmarrjet komunale, institucionet dhe ndërmarrjet e sektorit publik,...

Anton Denoviq-Toni


 • Adresa: Dimo Haxhi Dimov 58-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈1670 км

Aqua speed


 • Adresa: Skupi 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈1665 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

As-monting kompani


 • Adresa: Venijamin Mancukovski 1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈1670 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 19:30

Boban Nikollovski


 • Adresa: Rr.5 nr.6, f.Radishan
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈1666 км

Mapa

Северна Македонија ќе ја зајакне одржливоста на јавните финансии, ќе ја подобри конкурентноста на пазарот и ќе го намали регулаторното оптоварување со цел ...
сите 29 | | | веќе видена

Платформата за изнајмување на станови Airbnb објави дека нејзините приходи во вториот квартал по втор пат од основањето надминале милијарда долари. Прв пат им ...
сите 3 | | | веќе видена

Сојузот на математичари на Македонија ја организира Есенската математичка школа 2019 наменета за учениците од основните и средните училишта од целата држава. ...
сите 11 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи