Ceza Komerc

Cards acceptedDelivery


  • Telephone 2: +389 2 2573461
  • Fax: +389 2 2573445
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Spicy corn box NUTINI 80g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pumpkin seeds NUTINI 30g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Popcorn NUTINI 30g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Roasted peanuts NUTINI 30g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peeled seeds NUTINI 30g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peeled sunflower NUTINI 30g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hazelnuts box NUTINI 80g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chickpeas NUTINI 300g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peanuts box NUTINI 80g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peanuts in shell NUTINI 500g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Peanuts in shell NUTINI 250g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Indian nuts box NUTINI 80g

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pistachios NUTINI 100g


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Alkaloid AD Skopje


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski 12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

ALKALOID AD - Skopje is a company that for more than eight decades now is in the business of manufacturing drugs, processing botanical raw material, manufacturing cosmetics and chemical products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w=300&h=300

Extra Foods


  • Address : bul.Gevgelija 18
  • Place: Gevgelija

На почетокот на своето основање компанијата се бави со увоз и извоз на прехранбени производи, но подоцна на 20.11.2017год. компанијата отвара подружница за производство на слатки (чајни колачи, торти) во свежа состојба и бисквити (кекси), под брендот SWEЕT LAND.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608302462_53.png?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 39 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel