Cevlar Filip


  • Adresa: Bllazho Alleksov 7
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈7927 км
Kategoritë:

këpucarë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00
  • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

Министерот за локална самоуправа Горан Милевски го отвори форумот на кој беа презентирани Студиите за економските карактеристики на планските региони, за ...
сите 80 | | | веќе видена

Со лажни огласи за вработување измамил стотици граѓани. Под псевдонимот Црно семе, извесен Слаѓан од Битола нуди работа во Хрватска и Црна Гора, ветувајќи ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj