Cetus Met


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 149 mez.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Wi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  Merian As


  • Adresa: Nikola Rusinski 3-b lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10682 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

  Merian as është kompania e vetme në Maqedoni e cila me prodhimtarinë e vet dhe me ekzistencën e vet dy dekadëshe pajisë shkollat fillore, të mesme, fakultetet, çerdhet, zyrat me pajisje dhe mobilje komplete.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Houm koncept (Home concept)


  • Adresa: Vëllezërit Ginoski 1
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈10679 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javë

  Shpendi


  • Adresa: f.Xhepçisht
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10661 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

  Para 14 vitesh, më 1997 me iniciativën e 3 vëllezërve për të hapur një kompani, startoi puna në ndërmarrjen “Shpendi” për të depërtuar në treg kryesisht me prodhime të metalit. Kjo paraqet një rezultat nga periudha 20 vjecare në Zvicër për aftësimin dhe vetbesimin se edhe ne mundemi të organizojmë, menaxhojmë me shumë përgjegjësi prodhime të kualitetit të lartë të profileve të ndryshme që në atë kohë mendonim se ne nuk kemi kapacitet të mirëfillta që të krijojmë dicka të tillë, por përkundrazi ky mendim do të shpërblehet me vullnetin dhe besimin në vetveten se gjithë ato vitet dhanë një njohje të përkryer mbi këtë lëmi ku ne sot rezultojmë me një sukses dhe përgjigjësi.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667400958_11.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Балканската компанија „Балкан Јутилитис“, која ги добива месечните повици за снабдување со природен гас на ЕСМ Продажба, сака да тргува со електрична енергија, ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Концесиите за организирање на рекреативен риболов за 5 зони што го опфаќатаат Охридско Езеро, делови од Црна Река и 3 акумулации, Глажња, Градче и Шпилје се ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj