Cetus LED

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Partizanski Odredi 149, mez.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Kod engineering


  • Address : Prizrenska 22/50
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

“Код инженеринг” дооел се занимава со производство и услуги во областа на електирично осветлување и лесни метални конструкции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571306341_57.png?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 57 | | | веќе видена

Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel