Cetrans


  • Adresa: Bul.ASNOM 106 lok.2 (AVNOJ)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 2444155
  • Faksi: 02 2444155
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1386926621_55.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

CETRANS shpk Shkup është themeluar në vitin1993. Duke vazhduar aktivitetin e Cetra -Zagreb R. Kroaci, përfaqësinë maqedonase të së cilës e drejtonin themeluesit e saj.
Kompania është specializuar në shërbimet e transportit ndërkombëtar për transport të mallit në vendet e rajonit dhe në të gjithë Evropën.

Stafi dinamik dhe më përvojë i Cetrans, ofron zgjidhjet më të mira të transportit për klientët e saj në çdo aspekt dhe me garanci ju siguron shërbime superior.

Pjesë e përparësisë së klientëve tanë të respektuar:
• Frekuencë e madhe automjetesh
• Zgjidhje optimale për mallrave individuale dhe të mbledhura nga dhe drejt R. Maqedonisë, nëpërmjet një rrjeti të sigurt bashkëpunëtorësh në të gjithë Evropën
• Respektim i kohës së klientëve: termine të sakta për ngarkim, dërgesë precize të mallit deri në destinacionin e kërkuar
• Sigurim komplet CMR i të gjitha automjeteve
• GPS ndjekje e të gjitha automjeteve

Transport
Zgjidhje optimale dhe profesionale për mallra individuale dhe të mbledhura nga dhe drejt R. Maqedonisë me automjetet tona dhe automjete të bashkëpunëtorëve tanë afatgjatë ndërkombëtarë.

Planifikim dhe fleksibilitet
Respektim i kohës së klientit, termine të sakta për ngarkim, dërgesë precize të mallit deri në destinacionin e kërkuar.

Informacione precize dhe të sakta
Ofrojmë informacione të sakta dhe precize në çdo kohë nëpërmjet ndjekjes GPS të të gjitha automjeteve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj