Цетранс


  • Адреса: бул.АСНОМ 106 лок.2 (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9446 км

  • Телефон 2: 02 2444155
  • Факс: 02 2444155
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1386926621_55.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Цетранс е компанија специјализирана за меѓународни транспортни услуги за превоз на стока на територијата на регионот и низ цела Европа.

• Транспорт
Професионални и оптимални решенија за поединечни и збирни пратки од и кон Р. Макединија со сопствени возила и возила на наши долгогодишни меѓународни соработници

• Планирање и флексибилност
Почитување на времето на клиентите, точни термини за утовар, прецизна испорака на стоката до бараната дестинација.

• Прецизност и точност информации
Нудиме точни и прецизни информации во секое време преку GPS лоцирање на сите возила.

Основана е во 1993 год. продолжувајќи ја дејноста на Цетра - Загреб Р. Хрватска, чие македонско претставништво го раководеа нејзините основачи. Динамичниот и искусен персонал на Цетранс ги нуди најдобрите транспортни решенија за своите клиенти од секој аспект и гарантирано Ви обезбедува супериорна услуга.

Дел од предностите на нашите почитувани клиенти:
• Висока фрекфенција на возила
• Оптимални решенија за поединечни и збирни пратки од и кон Р. Макединија преку разгранета мрежа на соработници низ цела Европа
• Почитување на времето на клиентите: точни термини за утовар, прецизна испорака на стоката до бараната дестинација
• Комплетно CMR осигурување на сите возила
• GPS лоцирање на возилата

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи