Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Stip
 • Koçanë
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
 • Prilep
 • Vinicë
 • Veles
 • Probistip
 • Radovis
 • Gostivar
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore
 • Çerdhe fëmijësh dhe ente parashkollore - private
 • Shkolla private
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Shkolla fillore
 • Shkolla Të Mesme
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
 • Qendra Edukimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çerdhe për fëmijë

Dielli


 • Adresa: Marshall Tito p.n., f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jabolcinja


 • Adresa: rr.101 nr.3, f.Jegunovcë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladost


 • Adresa: Bane Stefanovski p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladost


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rea


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11 Shtatori


 • Adresa: Kole Nedellkovski 17
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

11 Tetori


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13 Noemvri


 • Adresa: Nikolla Trimpare 17-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13 Nëntori-Park


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13-ti Noemvri-Jasmin


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij p.n. (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

13-ti Noemvri-Kukushka


 • Adresa: Kukushka 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

23 Gushti


 • Adresa: Mlladinski kej 5
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7966 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Maj- klon Detellinka


 • Adresa: Modest Musogorski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Maj- klon Sinollicka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Maj-Klon Poni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Maj-klon Iskra


 • Adresa: Palmiro Toljati p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25 Maji


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 112
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-Maj-klon Morkovce/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

25-Maj-klon Peperutka


 • Adresa: f.Stajkovc
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 Shtatori


 • Adresa: Partizanska 14
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
сите 44 | | | веќе видена

Како што објави Државниот завод за статистика, стапката на слободни работни места во третиот квартал годинава изнесува 1,69 проценти.Највисока стапка на ...
сите 56 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Денес не е лесно да се штеди. Со сите трошоци, сметки и заеми што треба да се подмируваат секој месец, можеби ќе бидете во искушение ...
сите 11 | | | веќе видена

Во еден здив, за само пет дена, додека интензивно го држела инспирацијата, авторот, сценарист и активист на социјалните мрежи Божидар Божиновски, познат како ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj