Централен депозитар за хартии од вредност


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу, Комплекс банки 1 б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Комплекс банки

  • Телефон 2: 02 3227781
  • Факс: 02 3227781
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Нов увоз на струја и ново „херојско” грабање народни пари, алармира претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски. За само 4 дена во декември, АД ЕСМ авансно ...
сите 300 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Почнувајќи од 20.12.2022 година Комерцијална банка воведува надоместок за исплата на готовина на шалтерите на Банката, од девизни ...
сите 72 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи