Central Cooperative Bank-Head office (Centralna Kooperativna Banka-direkcija)


  • Address : ul.1732, Gradski stadion 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Telephone 2: +389 2 3231410
  • Fax: +389 2 3249303
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
сите 140 | | | веќе видена

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel