CEED Macedonia

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikolov 202-1/36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 3079191
  • Faksi: 02 3079612
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/8d6ef994dfadbc108d7a30d2a25429e7.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

CEED им дава можност на претпримачите да се поврзат со други претприемачи кои веќе поминале низ слично искуство. Со тоа им се овозможува на претприемачите да се поврзат меѓусебе и да ги споделат своите искуствa, со што им се дава до знаење дека не се сами и дека постојат и други како нив кои се соочуваат со слични проблеми. Претприемачите од CEED заедно се способни да ги преминат бариерите, да соработуваат во развивањето на нивните бизниси и да создадат посилна локална економија поврзувајќи се со интернационалната мрежа на CEED.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj