Cece


  • Address : Predrag Janchevski 52
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Потребата за зголемување на минималната плата на 18.000 денари е реална и егзистенцијална за работниците. Аргументите се на наша страна и не гледам причина да ...
сите 58 | | | веќе видена

Биткоинот падна во продолжената продажба на криптовалути до вредност од 38.000 американски долари , што е најниска цена во последните шест месеци. Најголемата ...
сите 22 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски со економскиот тим на средбата со претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, ...
сите 54 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel