CD Klub Maki

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Llazar Liçenoski 31-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3117240
  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Пандемијата на коронавирус поттикна дигитализација на многу секојдневни функции од нашите животи, вклучително и средби со луѓе. Сепак, виртуелните состаноци не ...
сите 6 | | | веќе видена

Високите цени на енергенсите и храната и неизвесноста што се најавува за следниот период дополнително ја подгреваат инфлацијата. Најновите податоци за ...
сите 79 | | | веќе видена

Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
сите 46 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj