Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Motels
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Catering facilities & restaurants in Sveti Nikole

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Meckuevska kukja - Puze


 • Address : Filip vtori 8
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7468 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 07:00 to 00:00 • Fri - Sat from 07:00 to 01:00

The restaurant “Mechkuevska Kuka – Puzhe” is a synonym for delicious food prepared by the best chefs with the highest quality and always fresh products. Our staff would be delighted to guide you through our menu and help you make your choice.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607937878_93.png?t=true&w=300&h=300

Dzumajlija


 • Address : Marsal Tito b.b., s.Lozovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro Invent


 • Address : Marsal Tito 1, s.Lozovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7470 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 01:00

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Moskva


 • Address : Marsal Tito 77
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7469 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Address : s.Crnilishte
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7472 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Address : s.Crnilishte
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lotos


 • Address : Koco Racin 37
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovica - Kaj Gero


 • Address : s.Nemanjica
 • Place: Sveti Nikole

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Quiet night (Tivka nok)


 • Address : Veljko Vlahovic b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voz


 • Address : Kocho Racin 2
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7470 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel