Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • National restaurants
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Pizzerias - Restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Cafes
 • Grill (Barbecue) Foods & Carry Out
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Taverns
 • Restaurants - Bistros
 • Soups & Stews - Restaurants
 • Casinos
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Catering facilities & restaurants in Bitola


Adriatik


 • Address : Ilco Stojanovski p.n. (Kumrovec)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador


 • Address : Belgradska 2-a
 • Place: Bitola

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aurum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balux


 • Address : Seralti b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barum


 • Address : Partizanska 2
 • Place: Bitola

Categories:

hotels, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Kuka


 • Address : Dimitar Ilievski Murato 20 (Boris Kidric)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Address : Dobrivoe Radosavlevik 3
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 13:00 • Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitola


 • Address : Vasko Karangeleski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brioni


 • Address : Sv.Nektarij Bitolski 42 (Zikica Jovanovic Spanac)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.1-vi Maj 31
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Capri


 • Address : 11-ta Makedonska Divizija 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : Goce Delcev 72
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7485 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 21:00 • Sat from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciflik


 • Address : s.Brusnik 2/17
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7477 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City house


 • Address : Vienska 20
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Corbagii


 • Address : Vasko Karangelevski 42 lamela 1 lok.39
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Corso (Korzo)


 • Address : Marks i Engels 2-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El Greko


 • Address : Sirok Sokak 101 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gala Garden


 • Address : Tomaki Dimitrovski 25
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel