CASA BLANCA

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

 • Adresa: F.Dëbërdoll
 • Vendi: Gostivar


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563272906_16.png?t=true&w=300&h=300


  Foto nga vendndodhja

  Foto dhe video galeri

  Каса Бланка
  Овој бизнис им овозможи на гостите да го прослават животот во елегантно, безвременско место со богата историја. Со едноставна филозофија за одлична храна, персонализирана услуга и посветеност на квалитетот, Каса Бланка ќе создаде чувство на фамилијарна топлина и радост на денот на вашата венчавка.

  Каса Бланка е место за свадби и настани, каде што се одржуваат церемонии и приеми, како и вечерни настани, венчавки и свадби. Каса Бланка има посветен и страстен персонал кој обезбедува исклучителна услуга, обезбедувајќи релаксирано и уникатно искуство за настани од почеток до крај. Со посветеност на богатата традиција. Нашиот експертски пристап и специјалност за планирање ќе ја направат вашата свадбена визија беспрекорна, од мени до амбиент. Без разлика дали вашиот настан е мал и интимен или голем и екстравагантен, вие и вашите гости ќе уживате во незаборавно доживување.
  më shumë
  Foto nga vendndodhja

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj