Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Forwarding companies
 • International transport & forwarding
 • Logistics
 • Transportation services
 • Air transportation - cargo
 • Sea Transportation
 • Container Transportation
 • Government Customs Warehouses
 • Packaging & Shipping Services (Courier)
 • Trucks & Commercial Vechiles - Transportation
 • Courier & Delivery Services
 • Ferryboat Transportation
 • Moving Services
 • Postal Services
 • Air Cargo & Package Express Services
 • Iso Standardized Companies
 • Trucking - Transport Of Goods
 • Consulting
 • Rail Transport Services
 • Stock & Storage - Sheds & Buildings
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cargo transport in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Delta shped (Delta Sped)


 • Address : bul.Jane Sandanski 110-4/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624874715_98.png?t=true&w=300&h=300
7 days a weekDelivery

Viator i Vektor


 • Address : bul.ASNOM 74-a (AVNOJ)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:30 to 20:00

Виатор & Вектор д.о.о. Скопје е една од најстарите, водечки логистички компании во Македонија. Со 15 испостави на територијата на Македонија и 86 вработени со исклучително професионално искуство, Виатор & Вектор претставува доминантна компанија во областа на логистиката.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574258686_11.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi Zone

Deni internacional


 • Address : ul.34 b.b. nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7432 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Organization Denny International is a specialized company for organizing international transport of goods in road traffic.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1413974614_02.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Viktorija sped


 • Address : Bosna i Hercegovina 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

COMPLETE LOGISTIC SOLUTIONS

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416575655_34.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking

Dauti Transportsped


 • Address : ul.1723 br.20, s.Saraj
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7416 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

The company Dauti-Transportsped A.D. is founded in 2003 with a core business, organization of international transport of goods.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427205632_95.jpg?t=true&w=300&h=300
6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

DB Schenker


 • Address : ul.36 b.b., Industriska zona Ilinden p.fah 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

DB Schenker in Macedonia is one of the leading providers of integrated logistic services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/05ec91c839a51b2f6c3d2a6cca11d17f.jpg?t=true&w=300&h=300

A.M. Komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abefal-sped


 • Address : Metodija Andonov Cento 11/28 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ac-ki Sped


 • Address : Zan Zores 127-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Afiniti transport


 • Address : Stefan Jakimov Dedov 14/1-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altiva


 • Address : Naroden Front 9/28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

An-di promet


 • Address : Gjorce Petrov 97-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apex logistic


 • Address : Varsavska 6-a/32
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ara internacional logistik


 • Address : 15-ti Korpus 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra logistik


 • Address : Kratovska 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atri


 • Address : ul.808 b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BBK logistik


 • Address : ul.34 br.22
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BE-DA Logistic


 • Address : Gjorce Petrov 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BMB Logistik


 • Address : Kosturski Heroi 4-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bau market


 • Address : Granicen premin Blace
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7407 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beneks


 • Address : bul.Jane Sandanski 67 lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Betasped


 • Address : ul.36 br.1 Industriska zona Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bomi-10 Logistic


 • Address : ul.852 br.62 kompleks Gazela
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
сите 43 | | | веќе видена

Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
сите 30 | | | веќе видена

Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
сите 21 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel