Çardak

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreMuzikë live / DJ


  • Telefon 2: 070 410919
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00
    Pr - D nga 10:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554798652_31.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kuzhina maqedonase dhe tradita maqedonase janë ndërthurur në një tregim, një tregim që filloi në vitin 1963 në restorantin kombëtar Çardak në Skopska Crna Gora, tani i treguar në zemër të Debar Maalos në qendër të shpirtit bohem të Shkupit.

Kthehuni në të kaluarën në histori me muzikën e mrekullueshme qytetare, ushqimin maqedonas, verën maqedonase.

Kthehuni, së bashku për të treguar historinë e quajtur Çardak!

më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj