Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Car services (auto repair & service)
 • Car spare parts - retail dealers
 • Car tinsmiths & laquerers (auto body repair)
 • Car washes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Car services (auto repair & service) in Veles

Alpa-mobil


 • Address : Rashtanski pat b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Autol M


 • Address : Vardarska 7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Nestorov


 • Address : Grozda Kochova 17
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Petrovski


 • Address : ASNOM (Mosha Pijade) 5
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto-komerc


 • Address : Akademik Pencho Davchev (Skopski Pat) 110
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energometal


 • Address : ASNOM (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Servis Mano/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fri Oil


 • Address : ASNOM (Mosha Pijade) 13
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugo


 • Address : Andon Shurkov 34
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manreli


 • Address : Blagoj Gjorev 89
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moto Ekspert


 • Address : Gjosho Organdzhiev 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10725 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pop koc


 • Address : Risto Popov 28
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10727 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sej-Sem


 • Address : Nikola Orovchanec 14
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tan-Dem


 • Address : 11-ti Oktomvri 26
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko b.b
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10747 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unka servis


 • Address : Vardarska 7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10724 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktor Ndz


 • Address : Akademik Pencho Davchev (Skopski Pat) 18
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zamak termika


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 168
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10727 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Просечната каматна стапка на вкупните кредити лани во декември изнесува 4,44 отсто и оствари месечно зголемување од 0,03 проценти поени (п.п) и годишно од 0,07 ...
сите 89 | | | веќе видена

Отсуството на глобална стратегија за развој на домашната економија е главната причина поради која Македонија од земја со константен вишок на образовани ...
сите 43 | | | веќе видена

Минатата недела привлече внимание веста дека 40.000 жители на малото Кнежевство Лихтештајн на 29 јануари ќе одлучуваат на референдум за иницијативата за ...
сите 5 | | | веќе видена

Индустриското производство лани во декември е намалено за 1,3 отсто, покажуваат податоците на Државниот завод за статистика. За една година (декември 2021 – ...
сите 18 | | | веќе видена

Економијата на Босна и Херцеговина во голема мера се потпира на транспортот на домашните производи, но се повеќе млади возачи на камиони и автобуси ја ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel