Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Candy & confectioneries retail
 • Confectionery - manufacturers
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
 • Delicatessens restaurants
 • Bakeries
 • Bake Shops
 • Burek
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • Ice Cream - Manufacturers & Dealers
 • Cafes
 • Confectioners
 • Corona Virus
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Catering
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Wedding - Catering & Caterers
 • Fast Food Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Candy & confectioneries retail in Skopje


Scoop artisan cafe


 • Address : Orce Nikolov 155
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seherezada


 • Address : Nikola Karev 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seherezada


 • Address : Boris Trajkovski 24 lok.30 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheherezada-GTC


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC lok.372
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:30 • Sat from 07:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simply Delicious/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatka kuka Meto


 • Address : bul.Jane Sandanski 70/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatkarnica Zoki


 • Address : Blagoja Stefkovski 112
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snezhana


 • Address : Petrino 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : 11-ti Oktomvri 74
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal - direkcija


 • Address : Lepenec 32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal-Rekord


 • Address : Dimitrije Cupovski 10 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal-Vero Centar


 • Address : bul.Koco Racin 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefani


 • Address : Branko Zarevski 82
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ti amo


 • Address : 2-ra Makedonska brigada 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ti amo 2


 • Address : Tale Hristov 3 Lok.6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish baklava Ezo


 • Address : Cvetan Dimov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatasa


 • Address : Gjorce Petrov 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 05:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatasha


 • Address : Boris Trajkovski b.b. (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7432 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Намалените нето приходи од камати се компензирани со зголемените приходи од провизии и со продажба на запленет имот. Во фокус на менаџментот беа одржување на ...
сите 69 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 9 | | | веќе видена

Tелеком Србија планира да основа подружница во Северна Македонија и да започне да нуди мобилни услуги во нашата држава до крајот на 2021 година, објавија ...
сите 13 | | | веќе видена

Македонски Телеком уште еднаш ја потврдува својата лидерска позиција во технолошките иновации и дигитализацијата, претставувајќи го новото припејд еSIM решение ...
сите 10 | | | веќе видена

Доколку имате остварено добар успех во средното образование, а сé уште не сте решиле каде ќе го продолжите своето образование, идеален избор може да ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel