Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Candy & confectioneries retail
 • Confectionery - manufacturers
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
 • Delicatessens restaurants
 • Bakeries
 • Bake Shops
 • Burek
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • Ice Cream - Manufacturers & Dealers
 • Cafes
 • Confectioners
 • Corona Virus
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
 • Catering
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Wedding - Catering & Caterers
 • Fast Food Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Candy & confectioneries retail in Skopje


Hri


 • Address : Briselska 7-4/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Работи во сабота, само за нарачки.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K 8


 • Address : Gradiste 7, Stara Carsija
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanela


 • Address : Hristo Tatarcev 2 (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanela


 • Address : Cvetan Dimov 216-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanela


 • Address : Bul.Jane Sandanski 109
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karmen


 • Address : Branko Zarevski lok.6, nas.Dracevo (Dimitrije Cupovski)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10694 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasandra


 • Address : Vietnamska 55
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kinder Cake Shop and Cofee


 • Address : ul.9 br.179 nas.Ilinden
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koko Nat Goran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kremisimo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kreperie


 • Address : Cvetan Dimov 192
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuvertira


 • Address : Zufer Music 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La kreme


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64 lok.10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lapetit Milfud


 • Address : Gavril Konstantinovic 26
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magi


 • Address : bul.V.S.Bato 10-a lok.19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00 • Sun from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magicna torta


 • Address : Mramorec 52-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10681 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnolija


 • Address : rr.531/9 s.Marino
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10692 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel