Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
 • Struga
 • Skopje
 • Resen
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Camping sites (campgrounds & rv parks)
 • Vacation resorts
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Beaches
Повеќе филтриПомалку филтри

Camping sites (campgrounds & rv parks) по градови

Ohrid Resen Skopje Star Dojran Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Camping sites (campgrounds & rv parks)

Recen kamp Salamander/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leontik sport


 • Address : Londonska б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Rino (Kamping Rino)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sunrise (Sanrajs)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Address : Ezerski Lozja б.б.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7856 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvidnik


 • Address : nas.Daljan б.б.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7864 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrid turist/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elesec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradiste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Voen Kamp Sv.Naum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljubanista


 • Address : nas.Ljubanishta
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7876 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa 2002


 • Address : Turistichka, naselba Oteshevo
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto kamp Partizan


 • Address : Marshal Tito б.б.
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7992 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Camping Scout


 • Address : Vlado Maleski 77
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scout camp


 • Address : Vlado Maleski 77
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VN Apartmani Ljubanishta


 • Address : Nas.Ljubanishta
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 26 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 49 | | | веќе видена

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 50 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel