Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Struga
 • Ohrid
 • Kicevo
 • Stip
 • Prilep
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadarci
 • Kocani
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Debar
 • Krusevo
 • Vinica
 • Kratovo
 • Radovis
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Lounge bars
 • Coffee to go
 • Pizzerias - restaurants
 • Fast Food Restaurants
 • Children'S Game Centres, Entertainment & Nursing
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Coffee - Wholesale Merchants
 • Sport Centres, Facilities, Fields, Playgrounds & Courts
 • Hotels
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Restaurants - Pubs
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Biliard, Snooker & Pool Centres (Halls)
 • Juice Bars
 • Tennis Clubs
 • Catering
 • Discoteques
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes


Gala Cafe


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 21:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GardenCategories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grlica


 • Address : Blagoja Toska 12
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Image


 • Address : Jane Sandanski 63
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Isen


 • Address : s.Golema Recica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 23:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Las Vegas


 • Address : 29-ti Noemvri 75
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leon/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Life caffe


 • Address : Jane Sandanski 63
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Address : Boris Kidric n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Address : Ilindenska 301
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MaestroCategories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majami


 • Address : Koco Racin 1, s.Brvenica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marun (Maroon)


 • Address : Dervis Cara b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monako


 • Address : Kiro Ristoski-Drnc lok.10
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulliri Vjeter


 • Address : Ilindenska 1A 2/2
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oksa


 • Address : Ilindenska 188
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : Jane Sandanski 70
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pasage


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pino pab


 • Address : Jane Sandanski 73
 • Place: Tetovo

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Potpor


 • Address : Ilindenska 45
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерството за економија ги известува заинтересираните апликанти дека рокот за аплицирање за објавените јавни повици од Четвртиот пакет економски мерки за ...
сите 89 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel