Caco-kompani

24 orë

  • Adresa: rr.519, lagja Keramidnica 15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Telefon 2: 02 3239180
  • Faksi: 02 3239180
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1507811946_53.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Traction Service CACO, 24 orë pa ndërprerje të transportit të automjeteve dhe makinave ndërtimore.

Automjetet tuaja janë të sigurta me ne, ne kujdesemi për sigurinë tuaj
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj