Caco-kompani

24 orë

  • Adresa: Rr.519 nr.15, Lagja Keramidnica
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 02 3239180
  • Faksi: 02 3239180
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00Foto nga vendndodhja
Traction Service CACO, 24 orë pa ndërprerje të transportit të automjeteve dhe makinave ndërtimore.

Automjetet tuaja janë të sigurta me ne, ne kujdesemi për sigurinë tuaj
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj