Bygg expert


 • Address :
 • Place: Skopje


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Intercert


  • Address : Jordan Mijalkov 44-2/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ИНТЕРЦЕРТ е акредитирано сертификациско тело кое врши ИСО сертификација и надзор на системи за управување со точно дефинирана и јасна цел да биде единствено препознатливо сертификациско тело на македонскиот пазар преку квалитетни, компетентни и високообразовани сертифицирани аудитори се извршуваат проверки и надзор со највисок квалитет.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459758680_57.jpg?t=true&w=300&h=300

  EVN Macedonia


  • Address : Lazar Licenoski 11
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

  EVN Macedonia is a company which has power distribution and supply on the territory of the Republic of Macedonia as its primary activity. The Company entered the Macedonian market in 2006 as a part of the EVN Group and managed to grow into a strong established brand within a short period of time. The most important goal of EVN Macedonia is to provide for a reliable and high-quality power supply to the customers at competitive prices.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

  ProTerm  Протерм - Професионалност во термо техничките инсталции и лидер во иновациите

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593171959_72.png?t=true&w=300&h=300
  Parking

  Best Cert Solution


  • Address : Mirce Acev 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Best Cert Solution is the official representative of the Slovenian Institute of Quality and Metrology (SIQ) for Macedonia. SIQ is a professional, independent and impartial institution, which offers complete solutions in the field of product testing and certification, management systems evaluation, metrology and education.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601468679_82.jpg?t=true&w=300&h=300

  Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Делегација на турската компанија „Текнопанел“, предводена од сопственикот Орхан Кахвеџи одржа работна средба со премиерот Зоран Заев и директорот на ТИРЗ, ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel