Bushar

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 075 210567
  • Faksi: 032 382543
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00
    Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/251cee63d09e59d0b57c6e610ebc16d9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Autoservisi BUSHAR profesionalisht ka filluar të punojë në vitet e tetëdhjeta nga shekulli i kaluar si servis i cili ofron shërbime autoelektrike dhe automekanike. Me kalimin e kohë në mënyrë të suksesshme ndjek fuën në modernizimin dhe kompjuterizimin e autoindustrisë dhe çdoherë të përgatitur u përgjigjen çdo risie. Tash në gjeneratën e dytë të ekzistencës dhe përvoja disadekadëshe rritet në qendër supermodern për servisim të automjeteve të lehta dhe komerciale, e cila ofron paletë shërbimeve:

• AUTOMEKANIKË
• AUTOELEKTRIKË
• CENTRIM LAZERIK
• BALANSIM KOMPJUTERIK
• NDRRIMIN DHE RIPARIMIN E AUTOXHAMAVE
• SERVIS PËR KONDICIONERË
• DIAGNOSTIKË TË AMORTIZUESVE DHE FRENAVE
• DIAGNOSTIKË KOMPJUTERIKE
• AUTO ELEKTRONIKË

Autoservisi BUSHAR disponon me autopjesë nga brende të mirënjohur për mbindërtimin e të cilave ofron zbritje të veçanta dhe garancion përkatës.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj