Burimi textil company

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Hristijan Todorovski Karposh 4
  • Place: Kumanovo
  • Distance: ≈7435 км
  • Location: Измеѓу Болницата и Џамијата

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:6.700 MKD

Акрил тепих


See our products at
Map

Неизвесно е што ќе се случува со каматните стапки. Ако Европската централна банка почне да ја намалува каматната стапка тоа ќе има ефект и кај нас, меѓутоа ...
сите 67 | | | веќе видена

Веќе е кажано дека масерите во странство можат да заработат и до 7.000 евра месечно. Сепак, масажата на плажа носи и до 15.000 евра по сезона, што на многумина ...
сите 17 | | | веќе видена

Бизнис-климата во земјата е добра или многу добра, но има тренд на благо намалување на планираните инвестиции, а една од причините за тоа е недостигот на ...
сите 47 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel