Burimi kompani tekstili

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 4
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7435 км
  • Lokacioni: Ndermjet Spitalit dhe Xhamise

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:6.700 MKD

Акрил тепих


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Со драстичен пад на побарувачката и финансиски проблеми, се соочуваат македонските занаетчии. Во услови на КОВИД-криза, како што наведуваат, се трудат да го ...
сите 242 | | | веќе видена

Зоран Здравев поднел оставка од функцијата неизвршен член на Одборот на директори на македонската фабрика за чоколади „Европа“. За оваа промена извести ...
сите 36 | | | веќе видена

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 91 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj