Bullgari-Ambasada


  • Adresa: Zllatko Shnajder 3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 3246491
  • Faksi: 02 3246493
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Денарот е и ќе остане стабилен – нема промени на нивото на неговиот девизен курс, порачува Народна банка денеска по гласините дека еврото е поскапено во однос ...
сите 22 | | | веќе видена

Од здружението на микро и мали претпријатија (трговија на мало, занаетчиски дејности, козметички салони, фризери) и сите останати кои што нудат сервисни услуги ...
сите 248 | | | веќе видена

На интернет страницата на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство (МЗШВ) од денеска е поставен банер за полесен пристап на земјоделците до ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj