Булка


 • Адреса: Никола Русински 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Локација: во задниот дел од дворот на гимназијата Никола Карев


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Рамос Илиадис


  • Адреса: Борис Трајковски 34/3 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

  Рамос Илиадис - Повеќе од 4000 продукти - Продажба на големо.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591699957_52.png?t=true&w=300&h=300
  Паркинг

  Ексклузив Гарден


  • Адреса: с.Желино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7828 км
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб од 09:00 до 18:00

  Продажба и садење украсни дрвја, одржување на градини и дворови, како и деловна активност.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569570611_42.png?t=true&w=300&h=300

  Цветна Галерија Сончевина


  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 41/б лок.8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  Од Вашите настани ке создадеме цветна бајка.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588753809_86.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  Грин планет


  • Адреса: бул.Илинден 88
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

  Грин планет врши продажба на саксиско цвеќе и надворешни садници, хортикултурно уредување на дворови, уредување на деловни простории и домови, испорака на цветни аранжмани.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1529915432_42.png?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Корона кризата ги извади на површина слабостите во домашниот туризам. Ако сакаме во викендите до крајот на годината да имаме туристи во домашните капацитети, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи