Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - tregti
 • Traktorë
 • Kositëse bari
 • Kopshte (parqe) - vegla, pajisje dhe makineri
 • Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - pajisje dhe riparime
 • Bujqësi - Makina Dhe Makineri Bujqësore - Pjesë Rezervë - Tregti
 • Vegla Elektrike
 • Sharra Motorike
 • Ujitje - Pajisje Dhe Realizim
 • Kompresorë - Tregëti Dhe Shpërndarje
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Pjesë Rezervë
 • Vegla
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Vegla Për Gdhendje
 • Vegla Për Rrafshim Dhe Prerje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bujqësi - makina dhe makineri bujqësore - tregti në Shkup

Agrovojvodina mehanizacija-ns


 • Adresa: Boris Trajkovski 302 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Baxhit Enterprajz


 • Adresa: Bitpazarska 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Maimpeks


 • Adresa: Divizioni i 50-të 40-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sandevo Prom


 • Adresa: Rr.2 nr.20 f.Sandevë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7415 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 39 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj