Бугарија-Амбасада


  • Адреса: Златко Шнајдер 3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: кај Млин Балкан

  • Телефон 2: 02 3246491
  • Факс: 02 3246493
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 72 | | | веќе видена

Финансирање на енергетска ефикасност и програма за споделување на ризик со Шпаркасе банка Македонија АД Скопје €5 милиони од ГЕФФ ( GEFF ) кредитите за ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи