Bubamara print

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Sheshi Ilinden 16
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7894 км

  • Telefon 2: 078 403297
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 21:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516890064_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Bubamara Print është një librari dhe shtypshkronja që printon tekstilet, materialet promocionale, fletushkat, katalogët ...
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj