Бубамара принт

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Плоштад Илинден 16
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7894 км
  • Локација: кај Општината

  • Телефон 2: 078 403297
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516890064_59.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бубамара принт е книжарница и печатница која врши печатење на текстил, рекламен материјал, флаери, каталози..
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи