Бсе компани


  • Адреса: Гоце Делчев 123
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7490 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669282514_45.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Бсе компани
Квалитетот кој го нудиме и многуте задоволни клиенти се заштитен знак на Бсе Компани.

Основна дејсност со која се занимавеме се гаражни врати и вршиме сервис за гаражи. Нашиот асортиман вклучува и алуминиумски роло гаражни врати на далечинско со премиум квалитет и лим кој што е добро познат на нашиот пазар.

Монтажата ја вршат тим од професионалци, чија главна одлика е брзината на изработка и квалитет кој го добивате во рок од 24 часа.

Продолжуваме со градење доверба и сигурност кај нашите клиенти.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи