Bs tekst


  • Address : Bel Kamen 154-1-1
  • Place: Kocani
  • Distance: ≈7922 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 14:30
    Sat from 07:30 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 55 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 123 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel