Brza pratka


 • Address : Blagoj Gjorev 9
 • Place: Veles


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  In Time MK BPS


  • Address : ul.36 bр.2, Industriska zona Ilinden p.fah 7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7435 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  In Time MK BPS as the only authorized service for UPS in Macedonia carries out international courier services. With the help of 316 charter flights, another 266 aircraft, UPS owned, your personal and business mailings - letters, samples, catalogs, spare parts, appliances and equipment, books, art objects - are delivered to users in over 200 countries and territories in the world.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1543827211_07.png?t=true&w=300&h=300

  Anfilend


  • Address : Bojmija 8 lok.9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  Нашето долгогодишно искуство го пренесуваме во новата команија за поштенски и курирски услуги.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625578668_32.png?t=true&w=300&h=300

  B-Post


  • Address : Kacanicki pat b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км

  Во било кое време, на ваша услуга. -Незаменлив партнер за достава

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626336349_1.png?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekAirconditionedDelivery

  Falcon Logistic Courier Express Post


  • Address : Blagoja Stefkovski 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

  Брза и ефикасна достава низ цела Македонија, исполнителни и квалитетни во секој поглед.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1604907268_84.png?t=true&w=300&h=300

  Ако се случи ново затворање од есен, македонската економија ќе се соочи со катастрофални и непоправливи последици, предупредуваат стопанствениците. Велат дека ...
  | | веќе видена

  Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Министерот за финансии Фатмир Бесими преку својот фејсбук соопшти дека американскиот Стејт департмент ги оценил како транспарентни јавните финансии и ...
  сите 8 | | | веќе видена

  За првпат едно претпријатие во Германија спроведе берба на канабис. Во наредните години, тони канабис за медицинска намена, треба да се одгледуваат во земјата- ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel