Bronko

Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikolla Vapcarov 8-2/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Telefon 2: 070 585863
  • Faksi: 02 3130360
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504161830_74.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Qendra për edukim gjuhësor “Bronco”, tanimë 10 vite merret me veprimtarinë e përkthimit dhe organizon mësim cilësor dhe inovativ të gjuhëve të huaja më katuale me ekipin e vet profesional, nga profesorë me përvojë përmes përdorimit të programeve të begatshme mësimore, të përshtatura për moshën dhe interesin e dëgjuesve.

PËRSE NA KAN ZGJEDHUR NEVE?
- ekip professional dhe i përkushtuar;
- programe mësimore të begatshme, ttë përshtatura për moshën dhe interesin e dëgjuesve;
- mësim cilësor në grupe të vogla për më tepër vëmendje iindividuale;
- përdorimin e librave më bashkëkohore dhe origjinale, pajisje mësimore ndihmëse dhe mjete konkrete;
- qasje metodologjike inovative dhe unikate, me çka mësimi bëhet i këndëshëm (përdorimin e anketave, kuizeve, lojrave, garave, kënga, dhurata...);
- klasa të pajisura me mjete moderne më bashkëkohore me mjete përkatëse audio-vizuele;
- përcaktim ekzakt i nivelit/shkallës së diturisë;
- atmosferë miqësore dhe relaksuese;
- qindra nxënës të kënaqur me rezultate të shkëlqyeshme;
- diploma dhe vërtetime të pranuara tek ne dhe në vendet e huaja.


KLIENTËT DHE BASHKËPUNTORËT TANË:
Ambasada Gjermane, Gete-Institut, Ministria për arsim dhe shkencë, Ministri a e punëve të jashtme, Ministria e punëve të brendëshme, Ministria e finacave, Ministria e ekonomisë, Ministria e transportit, Ministria për ambient jetësore dhe planifikim hapsinor, Parlamenti i Republikës së Maqedonisë, Institutit Republikan për mbrojtje shëndetsore, Instituti republikan për standardizim, Instituti republikan për pronësi industriale, Sekretariati pë pyetje europiane, Sekretariati për ligjdhënie, Këshilli për radiodifuzion, Agjencioni për mbrojtjen e të drejtave të autorit, Akademia policore, Linkakros – organizata amerikane joqeveritare, “Superbrands” dhe një numër i madh i i kompanive, firmave private dhe shkolla shtetërore.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj