Brigada


  • Adresa: Kirili dhe Metodij 13/4
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7493 км

  • Telefon 2: 070 368268
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)
Работно време понеделник до петок од 08:00 до 16:00 часот администрација - мониторинг 24/7 и техничка служба
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj