Бригада


  • Адреса: Кирил и Методиј 13/4
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7919 км

  • Телефон 2: 070 368268
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601036943_3.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Oбезбедување на лица и имот со физичко и техничко обезбедување, сопствен мониторинг центар, патролно обезбедување инсталација на безбедносни системи, (алармни уреди, камери и контрола на пристап)
Работно време понеделник до петок од 08:00 до 16:00 часот администрација - мониторинг 24/7 и техничка служба
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи