Braja fiks


  • Adresa: f.Oslomej 9
  • Vendi: Kërçovë

  • Faksi: 045 224203
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547734897_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Braja fiks është një nga kompanitë më të mëdha të shitjes me pakicë dhe ndërtimit në rajon, ka zyrat e saj në Kërçovë, Maqedoni me shumë projekte të suksesshme të zbatuara në rajonin e Ballkanit.

Shërbimet:
• Fasada
• Ndërtimi i thatë
• Suva e brendshme
• Dekorimi i llaçit

Braja fiks është kompani private që filloi punën më 13 mars 1993. Filloi së pari me tregtimin dhe shpërndarjen e materialeve izoluese termike, llaçeve industriale dhe produkteve për suvatim nga prodhuesit e mirënjohur.

Me 25 vjet përvojë dhe shumë projekte të suksesshme, do të kujdesemi që ëndrrat tuaja të realizohen.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Внатрешен гипс

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фасада


Shikoni prodhimet tona në

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj