Браја фикс


  • Адреса: с.Осломеј 9
  • Место: Кичево
  • Локација: магистрален пат

  • Факс: 045 224203
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00Фото и видео галерија

Браја фикс е една од најголемите малопродажни и градежни компании во регионот, има свои претставништва во Кичево, Македонија со многу успешни реализирани проекти во балканскиот регион.

Услуги:
• Фасада
• Суво градежништво
• Внатрешен Гипс
• Декорација на гипс

Браја фикс е приватна компанија која започна со работа на 13 март 1993 година. Започна исклучиво со трговија и дистрибуција на материјали за топлинска изолација, индустриски малтери и производи за малтери од познати производители.

Со 25 години искуство и многу успешни реализирани проекти ќе се погрижиме вашите соништа да се реализираат.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи