Bottega del vino


  • Address : bul.Partizanski Odredi 64/3-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км

  • Telephone 2: +389 70 700373
  • Fax: +389 2 3063592
  • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:540 MKD

SIESTA Tequila Silver 1 L

Retail Price - VAT Included:630 MKD

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Retail Price - VAT Included:590 MKD

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Leather case for one bottle with po ...

Retail Price - VAT Included:890 MKD

Whisky Breton

Retail Price - VAT Included:2.530 MKD

Kozen ranec za dve sisinja

Retail Price - VAT Included:2.110 MKD

Cognac G & A Organic


See our products at
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 140 | | | веќе видена

Граѓаните на Србија од 5 март ќе можат да добијат идентификациски број на Отворен Балкан преку порталот е-Влада, кој е предуслов за поднесување барања за ...
сите 87 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена

Народната банка обезбедува финансиска едукација преку која ги информира граѓаните за ризиците од кибернапади, како што е измамата преку сомнителни пораки ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel