Ботони


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ приземје
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: ГТЦ приземје, во пролазот по ONE

  • Телефон 2: 02 3215420
  • Факс: 02 3231880
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 21 | | | веќе видена

Првиот јавен оглас содржи вкупно 529 хектари, распоредени во 10 региони низ државата за производство на добиточна храна за период до 15 години. Парцелите се со ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи